Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Po cemu izabrati agenciju
Work and Travel forum > Work&Travel program
Razocarani3
Upravo sam se vratio sa programa razocaran agencijom WiT Group! Narocito ovi iz Nisa koji daju obecanja koja ne mogu da ispune.Radije cu kao povratnik platiti punu cenu nego ici preko njih ove godine.
U piceriji Night and Day sam upoznao devojku sa kojom sam kupovao dorucak i ispostavilo se da devojka radi u Ayusi a nisam do tada cuo ime te agencije.
30 minuta mi je devojka objasnjavala kako i sta bez obzira sto sam se pravio glup i pitao banalna pitanja ona je bila izuzetno uctiva i ljubszna i maksimalno iskrena i rekla je svoje iskustvo maksimalno iskremo.Drago mi je sto jos uvek postoje agencije koje imaju takve radnike.U ponedeljak, pravac Ayusa sa ugovorom.
dante
a ti si izglega resio da reklamiras agenciju koja je bila poznata po "dobrom glasu".
procitaj teme od pre nekoliko godina i videces kakva su pljuvanja bila na racun tvoje agencije. i koliko su dobri bili.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.