IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

www.radiiputuj.com           

> potvrda o zaposlenju + preporuke profesora, poslodavca
extrafull
post Apr 8 2007, 07:10 PM
Post #1

Member
**

Group: Members
Member No.: 554

1. Interesuje me da li u kolikoj mjeri znaci potvrda o zaposlenju za J-1 vizu? I da li je dovoljna potvrda iz firme ili treba i sa biroa ili sta vec....
2. Cuo sam u par navrata da se mogu predavati i potvrde, preporuke profesora, poslodavaca pisane na srpskom, pa me interesuje koliko je to istina?
3. Ukoliko neko ima da li bi mogao okaciti primjer kako izgleda (na engleskom) ta potvrda o zaposlenju. To vjerovatno i ulazi ona izjava kako vam poslodavac dopusta da uzmete 4 meseca neplacenog kako bi ucestvovali na programu

unaprijed hvala
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Replies
deda mraz
post Apr 9 2007, 09:03 AM
Post #2

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 224

QUOTE(extrafull @ Apr 8 2007, 07:10 PM) *

1. Interesuje me da li u kolikoj mjeri znaci potvrda o zaposlenju za J-1 vizu? I da li je dovoljna potvrda iz firme ili treba i sa biroa ili sta vec....
2. Cuo sam u par navrata da se mogu predavati i potvrde, preporuke profesora, poslodavaca pisane na srpskom, pa me interesuje koliko je to istina?
3. Ukoliko neko ima da li bi mogao okaciti primjer kako izgleda (na engleskom) ta potvrda o zaposlenju. To vjerovatno i ulazi ona izjava kako vam poslodavac dopusta da uzmete 4 meseca neplacenog kako bi ucestvovali na programu

unaprijed hvala

Jedna bitna stvar pre svega.
Program je za studente.Studenti po nasem zakonu ne smeju biti u radnom odnosu.
Iz cega sledi da ti ne treba nista od poslodavca samo papiri od faksa.Od poslodavca tebaju za roditelje.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Work and Travel Forum CHAT ROOM.

Lo-Fi Version Time is now: 24th July 2014 - 02:17 AM

Napomena: Odgovornost za sadrzaj tekstova napisanih na ovom forumu kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo autori tekstova ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja svakog teksta.