IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Nantucket - diskusija
PETROVANI
post Dec 19 2009, 08:42 PM
Post #21

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 4,950

USA location: CHICAGO
Job: MOVING

Agencija Inspirit Travel Novi Sad ima dosta ponuda na Nantucketu, sve su preko 10 dol sat, (ima i od 25 al je naravno popunjeno). Smestaj je 125 dolara nedeljno, a rekli su mi u agenciji da jeste extra zarada i baksis pogotovo ali da je puno osrvo bugara i da nije lako kao pre naci druge poslove.........Mada meni mirise na extra zaradu al sad sam u tripu da li to ili moving....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bojan032
post Jan 25 2010, 05:41 PM
Post #22

Advanced Member

From: Cacak, Srbija
Member No.: 4,983

USA location: Nantucket
Job: Stop & Shop

QUOTE(PETROVANI @ Dec 19 2009, 09:42 PM) *

Agencija Inspirit Travel Novi Sad ima dosta ponuda na Nantucketu, sve su preko 10 dol sat, (ima i od 25 al je naravno popunjeno). Smestaj je 125 dolara nedeljno, a rekli su mi u agenciji da jeste extra zarada i baksis pogotovo ali da je puno osrvo bugara i da nije lako kao pre naci druge poslove.........Mada meni mirise na extra zaradu al sad sam u tripu da li to ili moving....

Evo ljudi ja sam sada citao postove iz 2008 pa sam hteo da vas pitam koliko se promenila situacija u odnosu na to vreme...kakva je situacija danas?

ps STA SE DESAVA FA FORUMOM? zasto se promenio izgled postova? :S
+Quote Post
chupacabra
post Jan 26 2010, 10:03 AM
Post #23

Advanced Member

Member No.: 4,972

Idi gore u opcije i stavi standard i bice ti normalno.
+Quote Post
Bojan032
post Jan 26 2010, 11:04 AM
Post #24

Advanced Member

QUOTE(chupacabra @ Jan 26 2010, 11:03 AM) *

Idi gore u opcije i stavi standard i bice ti normalno.

Hvala, nasao sam!
+Quote Post
Bojan032
post Jan 30 2010, 12:17 PM
Post #25

Advanced Member

Postovani clanovi foruma, kao sto rekoh prihvatio sam ponudu za Nantucket u marketima Sop & Shop, pa sam vas hteo pitati kakav je posao, da li moze da se nadje 2. i kakva je kompletna situacija na tom ostrvu (ako je neko bio 2009).Koliko je tesko naci smestaj? Mislim da cu tamo ici krajem maja.

Hvala svima i svaki komentar je dobrodosao drinks.gif

Zaboravih glavno, gde se nalazi smestaj posto vam video da su svi turisticki i preskupi.Ako moze neko ko je bio da kaze gde da se potrazi smestaj i koje su okvirne cene?
+Quote Post
DeXa
post Jan 30 2010, 06:54 PM
Post #26

Member
**

From: Srb.
Member No.: 4,235

USA location: 4 Broad Streat Nantucket, Ma. 02554
Job: Nantucket Bike Shop

QUOTE(Bojan032 @ Jan 26 2010, 12:04 PM) *

Hvala, nasao sam!

Aloha!

Pozdrav red bi bio da se i predstavim, zovem se Dejan i bio sam na Natucketu 2008.
Sto se tice konkretno Stop&Shop marketa ne mogu nesto previse pisati, posto nisam radio u tim objektima, ali se secam da je dosta sa Jamajke bilo zaposlenih u istim. Stop&Shop marketi su izvan naselja, cinimi se da je najveci na ovoj adresi 31 Sparks Avenue. Za proslu sezonu ne mogu licno da odgovorim ali prijatelji su bili i kazu da je bilo dosta napeto, nije bilo posla kao predhodnih sezona. Zarade na ovom ostrvu su fantasticne, ako se dobro sluzis engleskim postoji velika verovatnoca da ces naci drugi posao. Smestaj je izuzetno skup, ako postoji neka sansa da ti Stop&Shop obezbedi prihvati, 2008. sam upoznao nekog Bugarina koji mi je spomenu kako Stop&Shop nudi smestaj svojim radnicima za neku sitnu lovu $50 nedeljno ili tako nesto nemoj me drzati za rec - "nacu samo".

Sve sto te zanima i ako znam napisacu ti!
+Quote Post
Bojan032
post Jul 28 2010, 01:23 AM
Post #27

Advanced Member

Doslo je do male greske, na ostrvu trenutno postoji samo jedan stop & shop market i on se nalazi na adresi na kojoj si napisao.Moze se reci da su tvoji iskazi tacni delimicno, ali i delimicno nisu, bar za ovu seznonu 2010 smile.gif

hvala na pomoci u svakom slucaju!
+Quote Post
scrooge
post Jan 18 2011, 06:39 PM
Post #28

Advanced Member

From: Belgrade
Member No.: 5,469

USA location: Block Island, RI
Job: Flaming Coffee Meister

QUOTE(Bojan032 @ Jul 28 2010, 02:23 AM) *

Moze se reci da su tvoji iskazi tacni delimicno, ali i delimicno nisu, bar za ovu seznonu 2010 smile.gif

Pozdrav!
Evo, ja gledam sad da se ubacim u neku agenciju, jos nista ne znam, svi ljudi su mi odustali, pa ako mozete nesto da pomognete, aj'te molim vas, pomozite jednom novajliji tongue.gif biggrin.gif
Idem za zaradom, i dopalo mi se nesto malo sto sam procitao na forumu u vezi Nantucket-a.
Bojane, mozim te, ako te ne mrzi, daj izvestaj od prosle godine, sta to sve nije tacno, sta je bilo dobro, sta ne, preko koje agencije si isao, ides li opet, ........
Hvala puno u napred!!
+Quote Post
šu-šu
post Feb 28 2012, 03:36 PM
Post #29

Newbie
*

Member No.: 5,817

Molim vas ako mi može netko tko je bio u Nantucketu preporučiti smještaj područje mid-island, ako mi možete dati neki kontakt broj ili slično? Dosta sam mailova poslala ali pretežito svi iznajmljivaju turistima pa mi je zato malo problem nać nešto odgovarajuće.
+Quote Post
šu-šu
post Mar 26 2012, 04:36 PM
Post #30

Newbie
*

Member No.: 5,817

Nitko nema nikakvih kontakta za smještaj? Stvarno mi je frka pa ako mi možete pomoći spasili bi me!!
+Quote Post
Miloshh
post Jul 20 2012, 07:28 PM
Post #31

Advanced Member

Member No.: 6,160

Planiram sledece godine da idem u USA, a jednog od mogucih destinacija jeste Nantucket. Pre svega me interesuje da li mesto i dalje spada u najbolje za mogucnost zarade? Koji posao je najisplativije izabrati specificno za prvi put? Kakva je sansa za pronalazak dodatnog posla na Nantucket-u?
Hvala unapred.
+Quote Post
Tind
post Oct 19 2012, 11:37 PM
Post #32

Member
**

Member No.: 5,704

Evo sajt sa iskustvima ljudi sa Work and Travel, mislim da ima jedno iskustvo iz Natucket a...
www.workandtravel.iskustvo.org
+Quote Post
slumberparty
post Feb 16 2017, 10:24 PM
Post #33

Newbie
*

Member No.: 7,357

USA location: Provincetown

Pozdrav ljudi, da li neko moze da mi nesto vise kaze o Cape Code-u i Provincetown-u? smile.gif
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 28th January 2020 - 05:32 PM

Napomena: Odgovornost za sadrzaj tekstova napisanih na ovom forumu kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo autori tekstova ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja svakog teksta.