IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> BIO SAM U USA >> OBAVEZNO PROCITATI DETALJNO SVE, Kao i svi koji idu ne znaju sta i kako ja cu ovde sve detaljno opisati
stefanbojan
post Aug 26 2014, 01:18 AM
Post #1

Dr.

Group: Members
Member No.: 6,618

Pozdrav svima pre svega moram reci da sam nasao vremena kojeg slabo imam za ovu da pomognem mladim ljudima iz srbije koji jure i tragaju za boljim zivotom tj za nekim poslom koji im moze doneti neki novac koji mogu da potrose za razne stvari koje u Srbiji nmg da priuste.

MNOGO MI JE DRAGO STO CU SVE OVO BITI U PRILICI DA OPISEM I DA VAM POJASNIM, ima nekoliko pravila svako cu razjasniti.

PRVO PRAVILO, NIKAD ALI NIKADA I JOS JEDNOM NIKADA NE IDITE DA BUDETE SPASIOCI NA BAZENU!! ILI RADITI ZA HIGH SIERRA POOLS KOMPANIJU! ja sam tamo bio i radio a trenutno studiram u americi promenio sam status vize dobio sam stipendiju i ostao da zavrsavam faks ovde nego da se vratim na stvari.

NIKAD U HIGH SIERU >>>> STO????

Iz razloga sto npr ako odaberes VIRGINIA BEACH kao ja, nece te na ivicu grada nego te bace u p.m lepu gde si totalnooooo ne mocan bez kola!

Situacija je sledeca daju ti apartman unutra ste vas 3-4-5 ne bitno i nemate kola! APARTMAN KOSTA 900$ MESECNA ONI VAMA UZIMAJU 300$ SVAKE 2 NEDELJE STO DODJE 600$ PO OSOBI AKO VAS JE 4 TO JE 2400$ MESECNO >>> za te pare da vam priblizim mozete uzeti stan u centru cikaga trosoban sa sve troskovima!

RECICE VAM FORA PLACAMO VAM 2 MESECA TAKO POSLE SU VAM FREE CEKOVI!! LAZ objasnicu kasnije

STO SE TICE KOLA AKO MISLITE DA CETE KUPITI KOLA NEMA SANSE.

****BEZ KOLA STE NE MOCNI I NE MOZETE NIGDE DA IDETE AKO KAZETE IDEM PREVOZOM PREVOZ U USA je KATASTROFA jer svako ima kola**** neko kaze ja idem u vasinton, NE NE IDE NIKO U VASINTON IDETE U ALEKSANDRIJU ILI 60KM OD Vasintona gde nema niceg osim aprtmana i bazena.

>>PLATA<< SATNICA VAM JE 7.8 PREKO VREMENO 12$ ZVUCI FULL A ? smile.gif
A PAZI OVO SAD:

BICE VAM PLATA NA DVE NEDELJE MAKSIMALNO 400$ ( JER VAM ODBIJAJU POREZ PLUS ZA STAN )
STO ZNACI MESECNO mega_shok.gif0$>>> VAMA SAMO ZA HRANU MESECNO TREBA 400$
AKO CETE IZACI 2 VIKENDA U MESECU TO JE 200$
OSTAJE VAM 200$

**AKO BUDETE ZIVELI KAO PACOVI JELI HLEB I SALAMU I NE IZLAZITE NIGDE OSTACE VAM MESECNO 350$****

AKO NEKO PLANIRA DA NADJE DRUGI POSAO ZAPAMTITE DA BEZ KOLA STE NE MOCNI!

JA sam imao drugi posao imao sam srecee znaci 1 od 100, da mi drugi posao bude pored bazena ( pored znaci 25 minuta peske )

NIKO IZ HIGH SIERA OD SUPER VIZORA KOJI IMAJU KOLA I BESPLATNO GORIVO NECE NIGDE DA VOZI OSIM UKOLIKO MU JE DUZNOST !! ( AKO NEKO KAZE PA MENE SU VOZILI, mozda te je vozio ukoliko ima direktne koristi ili u veoma retkim slucajevima kada neko bas zeli da pomogne i ima vremena da odvoji da vas vozi )

HIGH SIERA CE VAS SACEKATI NA AERODROMU ALI NIKO VAS NECE VRATITI NAZAD UKOLIKO ZELITE DA SE VRATITE KUCI ILI DA POMOGNE.

STA SE MENI DESILO>>>>> Zavrsio sam program 1 mesec pre jer sam morao da idem za Srbiju da uzmem studensku vizu za moj fakultet, NIKO NIJE HTEO DA ME ODVEZE DO AUTOBUSKE STANICE IZ APARTMANA KOLIMA 10 MINUTA PESKE 1H taksijem 30$>> pitam ljude da me neko saceka u Vasintonu posto imam 3 torbe samo da me odbaci sa stanice do aerodroma posto nikad nisam bio tamo >> Naravno iz high siere se prave ludi>>> NEKO CE RECI PA JA SAM SAM OVO ONO LAKO JE ICI KAD SE ZAVRSI PROGRAM PA SE OGRANIZUJE TE i sve se isplanira na vreme ja sam se sam snasao nisam debil nego hocu da prikazem DA AKO NEKAD NEKO ZAGLAVI NIKO MU IZ TE KOMPANIJE NECE POMOCI!

RADIO SAM I ZARADIO MOJ ZADNJI CEK OD 500$ JER SU SVI POBEGLI SPASIOCI NIKO NIJE HTEO DA RADI PA SAM IMAO DOSTA SATI ZBOG TOGA JE 500$ CEK, I DAN DANAS CEKAM DA MI TAJ CEK PUSTE NA RACUN PRAVE SE LUDI KAO DA NISAM NI RADIO!!!!

AKO NEKOGA BILO STA ZANIMA NEKA PITA SVE CU DETALLJNO OPISATI..

VIRGINIA BEACH JE PRELEPO MESTO ALI PONAVLJAM VIRGINIA BEACH JE PRELEPO A NIJE PRELEPO 60KM OKO GRADA! Postoje samo 2 bazena u virginia beach koji se dobijaju preko veze, ostali su svi u p.m necete videti okean ukoliko vas neko ne vozi ili slicno!

Nikad vise HIGH SIERA TO JE UZAS KOMPANIJA VERUJTE mi uzmite budite konobari po restoranima to je to I NISTA VISE nikako spremacice po hotelima da radite na parkingu da rentirate bicikle nista od toga to je uzas katastrofa necete nista zaraditi..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Replies
stefanbojan
post May 21 2018, 03:53 PM
Post #2

Dr.

Group: Members
Member No.: 6,618

Ding
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 29th January 2022 - 11:05 AM

Napomena: Odgovornost za sadrzaj tekstova napisanih na ovom forumu kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo autori tekstova ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja svakog teksta.