IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> LIFEGUARD devojke?
sandy
post Jan 24 2008, 03:55 PM
Post #1

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 4,125

Da li se neka devojka prijavila za poziciju LIFEGUARD? Nije vazno preko koje agencije, samo me interesuju njena ocekivanja, planovi, uslovi, kao i sta su joj rekli u agenciji, opis posla i tome slicno. Ili ako znate neku devojku koja je vec radila kao spasilac, volela bih da cujem njene utiske. Cini mi se da u glavnom muskarci prihvataju takve pozicije. Ili se varam....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jfa_Kg
post Jan 24 2008, 04:09 PM
Post #2

Advanced Member

From: Chicago
Member No.: 4,167

USA location: Chicago
Job: JFA Transportation INC

Jедна моја другарица је ишла пре две године и радила као СПАСИСЛАЦ добро се провела.

Генерално тај посао није тежак, не говорим из искуства јер и моја девојка и ја идемо први пут али другарица ми је причала да је ок посао више се састоји од звиждања у пиштаљку нема сад ту неких критичних ситуација, има одређено време када се купају одрасли и тада она да знак да деца изађу из базена, једноставно спроводиш правила која важе на базену, још каже да очекују да мало и више проводиш времена са децом, она је и давала часове пливања на том базену где је радила нормално за себе (иначе завршила је ДИФ).... Видећу са њом да ми напише још нека искуства пошто је сада у Шпанији...

Поздрав
+Quote Post
NERVOUS
post Jan 25 2008, 12:16 AM
Post #3

Najnervozniji clan foruma

Group: Admin
From: Krusevac
Member No.: 131

USA location: Atlanta, GA
Job: Lifeguard

Evo ispunih obecanje dato pre oko mesec dana, pa otkucah par recenica o poslu spasioca i okacih par slika...
http://www.workandtravelforum.com/forums/i...p?showtopic=472
Uzivajte biggrin.gif
+Quote Post
Good Spirit
post Jan 27 2008, 06:19 PM
Post #4

Advanced Member

From: Belgrade
Member No.: 88

USA location: Atlanta

QUOTE(sandy @ Jan 24 2008, 04:55 PM) *

Da li se neka devojka prijavila za poziciju LIFEGUARD? Nije vazno preko koje agencije, samo me interesuju njena ocekivanja, planovi, uslovi, kao i sta su joj rekli u agenciji, opis posla i tome slicno. Ili ako znate neku devojku koja je vec radila kao spasilac, volela bih da cujem njene utiske. Cini mi se da u glavnom muskarci prihvataju takve pozicije. Ili se varam....

Rećiću ti samo ukratko. Moja devojka je radila kao spasilac na bazenu. Prošle godine smo radili zajedno i nije bilo nikakvih problema. Moja devojka je bila sigurno jedan od najboljih spasilaca tog leta. to što si žesnko,opšte nemoj da te odaljava od posla. Posao sam nije težak, mogu da ga rade i devojke i muškarci podjednako.

Imaš iznad lep opis posla. Rećiću ti samo da je moja devojka bila zadovoljna kao i ja. Ali ipak moraš da budeš ozbiljan/na.

Ako te interesuje više stvarčica, možeš pročitati naš blog, imaš u potpisu link. Tu između ostalog ima i opisa posla u nekim postovima

Pozdrav
+Quote Post
bokchaa
post Feb 3 2008, 01:18 AM
Post #5

Advanced Member

From: Leskovac
Member No.: 4,233

USA location: Maryland, Virginia, Washington
Job: lifeguard

QUOTE(Good Spirit @ Jan 27 2008, 07:19 PM) *

Rećiću ti samo ukratko. Moja devojka je radila kao spasilac na bazenu. Prošle godine smo radili zajedno i nije bilo nikakvih problema. Moja devojka je bila sigurno jedan od najboljih spasilaca tog leta. to što si žesnko,opšte nemoj da te odaljava od posla. Posao sam nije težak, mogu da ga rade i devojke i muškarci podjednako.

Imaš iznad lep opis posla. Rećiću ti samo da je moja devojka bila zadovoljna kao i ja. Ali ipak moraš da budeš ozbiljan/na.

Ako te interesuje više stvarčica, možeš pročitati naš blog, imaš u potpisu link. Tu između ostalog ima i opisa posla u nekim postovima

Pozdrav

e vas blog je extra, procitao sam ga 15x , ima puno stwari koje nisam znao, a sad znam..... pozzz rolleyes.gif
+Quote Post
Good Spirit
post Feb 7 2008, 01:33 PM
Post #6

Advanced Member

From: Belgrade
Member No.: 88

USA location: Atlanta

Drago mi je da smo pomogli, ako imaš još pitanja pitaj, možeš i preko PM-a, svraćam ja svremena na vreme na forum
+Quote Post
mirko-dif
post Feb 12 2008, 09:49 AM
Post #7

Member
**

Member No.: 4,128

USA location: ny

Dali neko od vas ide ove godine kao lifeguard preko high siere? Washington, maryland...?
Ili neka mi neko od vas ko je isao prosle godine preko njih kaze kako je tamo?
+Quote Post
bokchaa
post Feb 12 2008, 01:24 PM
Post #8

Advanced Member

QUOTE(mirko-dif @ Feb 12 2008, 10:49 AM) *

Dali neko od vas ide ove godine kao lifeguard preko high siere? Washington, maryland...?
Ili neka mi neko od vas ko je isao prosle godine preko njih kaze kako je tamo?

Ewo ja idem da radim kao lifequard ili u Washington ili Maryland... samo jos nisam odlucio gde tacno, jer cekam ponude koje treba da stignu cim polozim CPR, a to je 25 owog meseca smile.gif
+Quote Post
mirko-dif
post Feb 13 2008, 01:08 PM
Post #9

Member
**

QUOTE(bokchaa @ Feb 12 2008, 02:24 PM) *

Ewo ja idem da radim kao lifequard ili u Washington ili Maryland... samo jos nisam odlucio gde tacno, jer cekam ponude koje treba da stignu cim polozim CPR, a to je 25 owog meseca smile.gif

Pa ni ja nisam polozio taj CPR, ali meni su rekli da neka polaganja imam sad 15.,16. i 17. na vracaru...
A i nisam siguran da bas tacno moze da se bira mesto u koje bi da ides, vec valjda mozes samo da izrazis zelju... Pa jel ti ovo prva godina, jel znas kako je tamo?
+Quote Post
bokchaa
post Feb 13 2008, 03:59 PM
Post #10

Advanced Member

QUOTE(mirko-dif @ Feb 13 2008, 02:08 PM) *

Pa ni ja nisam polozio taj CPR, ali meni su rekli da neka polaganja imam sad 15.,16. i 17. na vracaru...
A i nisam siguran da bas tacno moze da se bira mesto u koje bi da ides, vec valjda mozes samo da izrazis zelju... Pa jel ti ovo prva godina, jel znas kako je tamo?

tacnije ja polazem 23 i 24 februara na cairu, a onda i 1 marta. Tako mi rekli. Ja idem prwi put. Moja sestra je bila prosle godine, mesto Virginia. Lepo joj bilo, ali owe godine planira da ide Maryland, ili Washington. Kao i ja biggrin.gif Ja mislim da mozes da biras gde ces da ides, jer ipak na kraju krajewa ne mogu da te bace u neko lewo mesto gde se njima prohte.
+Quote Post
bojan1981
post Feb 13 2008, 04:47 PM
Post #11

http://bojananicic.blogspot.com/

Member No.: 666

USA location: Philadelphia, Collegeville

15. feb. u Nisu polazem za licencu spasioca a onda 3. ili 4. ambasada!

Nadam se da ako sve dobro prodje da cu otici u Philadelpiha-u!
+Quote Post
mirko-dif
post Feb 14 2008, 10:05 PM
Post #12

Member
**

QUOTE(bokchaa @ Feb 13 2008, 04:59 PM) *

tacnije ja polazem 23 i 24 februara na cairu, a onda i 1 marta. Tako mi rekli. Ja idem prwi put. Moja sestra je bila prosle godine, mesto Virginia. Lepo joj bilo, ali owe godine planira da ide Maryland, ili Washington. Kao i ja biggrin.gif Ja mislim da mozes da biras gde ces da ides, jer ipak na kraju krajewa ne mogu da te bace u neko lewo mesto gde se njima prohte.

Pa super je ako moze da se bira, meni se nekako najvise svidja Maryland... Nisi mi rekao, ides preko High siere i Ayuse? Pa znaci ti ne ides sam, a i imas iskustva sestre...dok ja sam u nepoznato blink.gif
Kako je prosla sestra, jel nasla drugi posao, jel napredovala ili nesto slicno? wink.gif
+Quote Post
bokchaa
post Feb 15 2008, 09:55 PM
Post #13

Advanced Member

QUOTE(mirko-dif @ Feb 14 2008, 11:05 PM) *

Pa super je ako moze da se bira, meni se nekako najvise svidja Maryland... Nisi mi rekao, ides preko High siere i Ayuse? Pa znaci ti ne ides sam, a i imas iskustva sestre...dok ja sam u nepoznato blink.gif
Kako je prosla sestra, jel nasla drugi posao, jel napredovala ili nesto slicno? wink.gif

I ja planiram Maryland.. Idem preko Century-ija (Niska agencija)
Sestra prosla extra, radila puno raznih poslova, lako ih je naci tamo smile.gif Ma samo te vize da prodju i onda samo
RELAX, WAIT & ENJOY biggrin.gif biggrin.gif
+Quote Post
Jfa_Kg
post Feb 19 2008, 08:38 AM
Post #14

Advanced Member

QUOTE(mirko-dif @ Feb 13 2008, 02:08 PM) *

Полагао сам курс за спасиоце протеклог викенда, тј. од 15-18 феб. и положио наравно...

Људи који су били претходних година кажу да има много разлике од пре... Учили смо CPR али и како да користимо AED или ти по српски електро шокове..

По мени курс је веома користан, стварно можете спасити неком живот ако знате шта у датом тренутку да урадите.....

Па и ако не добијем визу драго ми је бар да сам научио нешто ново...
+Quote Post
ramirezz
post Feb 19 2008, 09:29 AM
Post #15

Marko Vukojević

Group: SuperModerator
From: Kruševac
Member No.: 1,970

USA location: white house
Job: prvi sprski crnac

off topic
учили смо и CPR али и како да користимо AED или ти по српски електро шокове..

ortak koji je radio na recepciju u hotelu je imao obuku za elektro šokove u lokalnoj bolnici.
Kad juriš drugi posao ovo obavezno stavi u CV ("Resume" kod amera), kao i sve druge veštine koje smatraš da su relevantne za poziciju
+Quote Post
mirko-dif
post Feb 25 2008, 08:19 AM
Post #16

Member
**

QUOTE(Jfa_Kg @ Feb 19 2008, 09:38 AM) *

Полагао сам курс за спасиоце протеклог викенда, тј. од 15-18 феб. и положио наравно...

Људи који су били претходних година кажу да има много разлике од пре... Учили смо CPR али и како да користимо AED или ти по српски електро шокове..

По мени курс је веома користан, стварно можете спасити неком живот ако знате шта у датом тренутку да урадите.....

Па и ако не добијем визу драго ми је бар да сам научио нешто ново...

Ma gde si to polagao, i ja sam u to vreme polagao na vracaru? Preko koje agencije i gde ides?
+Quote Post
Jfa_Kg
post Feb 25 2008, 08:35 AM
Post #17

Advanced Member

QUOTE(mirko-dif @ Feb 25 2008, 09:19 AM) *

Ma gde si to polagao, i ja sam u to vreme polagao na vracaru? Preko koje agencije i gde ides?

Полагао сам на Чаиру у Нишу, а иначе идем преко UNITED WORK AND TRAVEL.........
+Quote Post
mirko-dif
post Feb 25 2008, 08:41 AM
Post #18

Member
**

QUOTE(Jfa_Kg @ Feb 25 2008, 09:35 AM) *

Полагао сам на Чаиру у Нишу, а иначе идем преко UNITED WORK AND TRAVEL.........

A gde ides, isto meryland, washington...? Jel ides sam i prvi put? Posto ja idem sam u nepoznato blink.gif pa ne znam sta da ocekujem...
+Quote Post
Child of the sky
post Feb 26 2008, 07:57 AM
Post #19

Advanced Member

Member No.: 4,063

Ja cu takodje raditi kao Lifeguard, ali nit ko salje ponude, niti obavestava za polaganje, sam idem . .
Devojke javite se biggrin.gif
+Quote Post
bojan1981
post Feb 26 2008, 08:16 PM
Post #20

http://bojananicic.blogspot.com/

Member No.: 666

USA location: Philadelphia, Collegeville

QUOTE(Child of the sky @ Feb 26 2008, 08:57 AM) *

Ja cu takodje raditi kao Lifeguard, ali nit ko salje ponude, niti obavestava za polaganje, sam idem . .
Devojke javite se biggrin.gif

Pa kako tako?
Moras da imas licencu lifeguard-a!
Preko koje agencije ides?
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 14th April 2021 - 09:04 PM

Napomena: Odgovornost za sadrzaj tekstova napisanih na ovom forumu kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo autori tekstova ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja svakog teksta.