IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Kupovina iphone-a na ugovor, po stoti put ;)
machi89
post Jun 10 2012, 06:18 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 5,770

Pozdrav

Resih da obnovim temu oko kupovine novog iphone-a biggrin.gif

e sad, ja sam mislio da uzmem telefon na ugovor, ima za 200$ da se uzme(4S)! E sad, drugar je pre 4 godine isao u NY i kupio u apple store-u iphone 2g na ugovor (iako je tamo bio turisticki) i bukvalno samo bacio karticu i ugovor, kaze da u ugovoru tacno pise da je ugovor aktiviran kada se kartica aktivira tj telefon, sto znaci da on nije stavljao karticu u telefon nego samo onako sa ugovorom zguzvao i bacio u smece, jer tako nije nista prekrsio od ugovora! Poslije toga je isao jos jednom u USA i niko ga nizasta nije cimao!

Dosta je vremena od toga proslo, mozda je sad nesto promenjeno...

Da li je ovo neko radio, jer ispada bas povoljno, samo je fazon da ona vec tamo ne ubaci karticu u telefon jer je onda ugovor aktiviran! kakva su vasa misljenja o ovome? Kakve mogu biti posledice?

Ipak nije mala razlika u novcu, mada se bojim da ne krene neki postupak i td, jer bih volio jos jednom da odem u USA na w&t... biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitanga
post Jun 10 2012, 10:43 PM
Post #2

Advanced Member

From: Bijeljina, Republika Srpska
Member No.: 4,803

USA location: Hampton Beach, NH

Ja kad sam prosle godine pokusao da uradim to sto ti planiras, nisu mi dali zato sto nemam kreditnu istoriju=credit history.
Sreca moja pa nisam uspio, jer sad treba da idem na kruzer da radim, a gotovo siguran sam da bi neki problem nastao...
+Quote Post
Johny84
post Jun 14 2012, 08:32 AM
Post #3

Advanced Member

Member No.: 5,380

USA location: Alaska
Job: Fish procesor

Nema šanse da se dobije ukoliko nemaš kreditnu istoriju..a nećeš je imati ako nemaš kreditnu karticu..pa još i ID ili DL.. Možeš ga dobiti ali uz depozit od nemojte me držati za reč oko $500 koji Vam se kasnije vraćaju kroz mesečnu pretplatu u narednih 6 meseci..tj. pretplata se umanjuje za određeni iznos pa sve dok se ne isplati depozit što i nije loše jer ćeš svakako plaćati pretplatu ako živiš tamo. Posle toga ide sve normalno. Ovo Vam govorim jer znam iz ličnog iskustva..bio sam u AT&T pa sam se raspitao jer sam imao neke planove.. P.S nemojte se zajebavati sa tim stvarima, ne treba Vam to sranje u životu jer ćete zaraditi dovoljno novca da kupite otključan telefon koji nije nimalo jeftin ali ako ga toliko želite kupićete ga. Pozdrav iz Beograda.
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 12th December 2019 - 12:09 AM

Napomena: Odgovornost za sadrzaj tekstova napisanih na ovom forumu kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo autori tekstova ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja svakog teksta.